Правила пожежної безпеки під час новорічних свят

Пожежній безпеці ялинки варто приділити особливу увагу. Адже Новий рік – це свічі, хлопавки й вогні, а ялинки, на жаль, дуже добре горять. Причому штучні при цьому ще й виділяють отруйні речовини, швидко плавляться й “розтікаються”, а виходить, ліквідувати загоряння буде складніше. Щоб ялинка приносила тільки радість, встановлювати її треба подалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню (камінів, газових плит).

На ялинку не можна встановлювати свічі й бенгальські вогні, особливо в поєднанні зі “снігом” із вати і паперовими іграшками. При виборі штучної ялинки безпечніше віддати перевагу моделям, що мають протипожежну обробку (ця інформація вказується на упаковці).

Варто дотримуватись і правил електробезпеки. Для прикраси ялинки не можна використовувати несправні й не сертифіковані електроприлади. Діти не повинні мати доступ до проводів і розеток.

Щоб ялинка не могла перекинутися й поранити дитину, вона повинна бути правильно зібрана й надійно встановлена, а іграшки рівномірно на ній розподілені. Збирати штучну ялинку потрібно відповідно до інструкції, і в процесі установки, складання ялинки, не рекомендується підпускати до неї дітей. У кімнаті, де стоїть ялинка, малята повинні перебувати тільки під доглядом дорослих. Для дитячої безпеки ялинку краще нарядити легкими прикрасами, які не б’ються – бантами, шишками, кулями зі склопластику і т.п.

Зараз у країні складна суспільно-політична ситуація і під час святкування

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ
використовувати піротехнічні засоби!

 

Категорія: Безпека життєдіяльності | Додав: Stepne-s (15.12.2016)
Переглядів: 170 | Теги: Правила пожежної безпеки під час но | Рейтинг: 0.0/0