14:15
Звіт директора школи

        5 червня в школі відбувся звіт директора школи перед педагогічним колективом та громадськістю. На звіті були присутні 37 осіб - батьки, вчителі, члени ради школи, батьківського комітету та піклувальної ради. Директор школи Любов Іванівна Селіванова звітувала про роботу школи в 2013/2014 навчальному році, показавши присутнім результати навчальних досягнень учнів, методичної та виховної роботи, ознайомила із досягненнями учнів у олімпіадах, у міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах, а також була надана інформація про фінансово-господарську діяльність.

      В обговоренні взяли участь батьки та педагоги. З оцінкою діяльності директора школи та закладу виступили: голова ради школи, голова батьківського комітету, члени батьківського комітету класу, голова профспілки Мальчевська В.І.. Після закінчення обговорення відбулося таємне голосування по оцінюванню діяльності школи за 2013/2014 навчальний рік. Лічильна комісія підрахувала кількість поданих голосів та склала протокол за її підсумками: задовільно - 36, незадовільно - 1.

      Під час підрахунку бюлетенів таємного голосування присутні мали змогу ознайомитися з матеріалами конкурсних робіт учнів.

      Робота школи була відзначена оцінкою "добре".

      Захід пройшов у робочій, дружній, діловій та позитивній атмосфері.

Переглядів: 153 | Додав: школа | Теги: звіт директора школи | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar