10:10
Вітаємо переможців районного етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

В День украинской письменности и языка стартует XIV Международной конкурс по украинскому языку имени Петра ЯцикаПетро Яцик (1921 – 2001) – відомий канадський бізнесмен і меценат українського походження. Народився у селі Верхнє Синьовидне на Львівщині. Закінчив семирічку, вчився на сільськогосподарських та залізничних курсах. Працював помічником машиніста. Емігрував 1943 року. У 1947 році закінчив Український технічногосподарський інститут у Регенсбурзі. З 1949 року жив у Канаді. З кінця 50-х років П.Яцик почав направляти значні кошти на реалізацію різноманітних наукових та культурних проектів української діаспори.  Найбільш відомим проектом, профінансованим Яциком, стало видання англійською мовою «Історії України-Русі» М. Грушевського. На переклад і друк цієї монументальної праці, меценат пожертвував 15 млн. дол.
В 2000 році перший раз пройшов  Міжнародний конкурс знавців української мови. За рішенням Ліги українських меценатів конкурсу було присвоєно ім’я Петра Яцика, а його дочка Надія стала почесним головою конкурсу.
Кожного року учні нашої школи беруть участь в конкурсі ім. П.Яцика.

Клименко Софію Олександрівну (4 клас) - ІІ місце                          

   Страшкулич Ангеліну Василівну (7 клас) - ІІІ місце                        

      Іщенко Юлію Євгеніївну (10 клас) - ІІІ місце             

   Оголошуємо подяку вчителям: Гавриленко Тетяні Олександрівні, Кравченко Вірі Григорівні та Мальчевській Віталіні Іванівні.       

Вітаємо переможців!    Так тримати!

 

Категорія: Новини, об'яви | Переглядів: 271 | Додав: школа | Теги: Переможці конкурсу ім. П.Яцика | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
avatar