19:42
Відзначення Дня Соборності України

      22 січня учні та вчителі Степненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відзначили День соборності і єдності України. Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо значущість цієї дати для українців. Не мати єдності – це те ж саме, що не мати своєї країни, мови, церкви, не мати своїх думок, традицій та обрядів.                 На загальношкільній лінійці «22 січня - День Соборності та Свободи України», яку підготував заступник директора  з виховної роботи Плюхіна Л.Г.   разом з учнівським самоврядуванням, розповіли про державотворення та  історію Дня єдності та соборності України.

96 років тому (1919 р.) Директорія Української Народної Республіки проголосила на Софійській площі в Києві Акт злуки всіх українських земель (західних і східних) в єдину соборну Українську Державу.

Щороку 22 січня весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які боролися за об’єднання усіх національно-демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності.

Класні керівники 1-11 класів провели виховні години «Співаєм славу тій події і тепер».

Вчителем історії Стрижак З.Г. випущено стінгазету, присвячену 96-й річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Протягом січня шкільним бібліотекарем Кухаржишиною Т.О. оформлено виставку літератури та фотоматеріалів на тему «День Соборності України».

Проведено конкурс малюнків «Ми живемо в Україні» серед учнів 1-11 класів.

На підтримку Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби проведено благодійний ярмарок. Зібрано 700 грн. На зібрані кошти придбано тушонку, чай, каву, солодощі, цигарки і передано в третій девізіон 55-й бригаді в зону АТО. Разом з продуктами передано листи та малюнки учнів.

 Заходи, що відбулися в школі, пройшли під знаком єднання Українського народу та під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна» з використанням історичних паралелей подій, пов’язаних із боротьбою українців за єдність держави у минулому столітті і нинішньою звитягою народу проти експансії на українські землі.

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 232 | Додав: ludmila_krukova5 | Теги: Відзначення Дня Соборності України | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar