10:25
Свято осені

   28 вересня в Степненській школі відбулося традиційне Свято осені для учнів молодшої ланки та благодійний Ярмарок, який провели учні 5-11 класів. Цьому передувала велика організаційна підготовка. Діти виготовили композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа, вивчали нові вірші та пісні про золотокосу красуню Осінь. Окрасою свята став танок з парасольками від учнів 4 класу та танок з осінніми листочками від учнів 3 класу. А яке свято без конкурсів? Діти і глядачі відгадували загадки про осінь, грали в ігри. Своєю красою і незвичайністю вразили костюми дітей.
   Усі були у захваті від гарного свята, яке подарували учні 1-4 класів.
   Після свята молодші школярі відправились на Ярмарок. Це свято — наша національна особливість, свято спілкування і веселощів, продажу товарів та гарного настрою. Ярмарок пройшов весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно.
   Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, желе – чого тільки не було! А ще всі дари осені: яблука, виноград, горіхи, різні види овочів.
  Все швидко розкуповували і самі школярі, і вчителі та батьки, а також жителі села. Особливістю цьогорічного Ярмарку були фотозони підготовлені учнями, ще й не без допомоги батьків. Лавки покрили домотканими доріжками, поставили тин, тюки соломи і сіна, гарбузи, корзинки з квітами та українські предмети побуту, зробили солом’яного коня. Учні 7 класу обладнали фотозону з живими кроликами. Фотографувалися класами і сім’ями, з друзями. Буде пам'ять про осінній Ярмарок.
   Велика подяка за допомогу в організації ярмарку батькам, дідусям і бабусям школярів.

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 39 | Додав: Stepne-s | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
1 stepnenskas • 12:06, 03.10.2018
:wine:
avatar