18:42
Стало відомо, як розрахувати середній бал атестата

Середній бал атестата буде переводитися у 60-бальну шкалу з використанням коефіцієнта "5"

Стало відомо, як розрахувати середній бал атестата        У Міністерстві освіти і науки надали роз’яснення щодо розрахунку середнього бала атестата випускників шкіл у 2014 році. Про це йдеться у листі, що надісланий місцевим управлінням освіти і науки, а також загальноосвітнім навчальним закладам.

       Міністерство освіти і науки України інформує, що у цьому навчальному році середній бал документа про повну загальну середню освіту обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала. Середній бал за 12-бальною шкалою має автоматично переводитися у 60-бальну шкалу з використанням коефіцієнта "5".

         У міністерстві зазначили, що середній бал атестата має розраховуватися як середнє арифметичне річних оцінок з предметів інваріантної складової навчального плану, виставлених у додатку до атестата, та оцінок, отриманих за державну підсумкову атестацію.

         Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів доручено забезпечити розрахунок середнього бала атестата випускників та зробити відповідний запис у додатках до атестатів.

         Як відомо, в учні 11-х класів 23 травня склали перший іспит державної підсумкової атестації. Основна сесія ЗНО розпочнеться 3 червня.

Освіта.ua

Переглядів: 222 | Додав: Stepne-s | Теги: як розрахувати середній бал атестат, Стало відомо | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar