18:11
Роботи переможців шкільного етапу виставки-конкурсу «Писанковий рай»

     Писанка — символ України, національне культурне надбання, котре репрезентує неповторну сутність українського народу та нерозривну єдність з попередніми поколіннями. З метою залучення школярів до системи культурних і духовних цінностей, історичної спадщини українського народу та традицій національної культури, в Степненській школі було проведено виставку-конкурс «Писанковий рай». У виставці активну участь взяли учні 1-6 класів, де мали змогу продемонструвати різноманітні техніки розпису писанок. На конкурсі було представлено писанки, котрі відповідали усім вимогам і традиціям українського писанкарства, так і абсолютно оригінальні писанки, скажімо, розфарбовані звичайнісіньким лаком для нігтів чи то оздоблені різноманітними декоративними камінцями. Такий незвичайний формат конкурсу не обмежував учасників у прояві їхньої індивідуальності та фантазії.

     Правду кажуть, що писанка — це шедевр мініатюрного мистецтва, в якому людина відображає усі сторони свого життя — історію, звичаї, традиції, вірування, естетичні уявлення, поетичні бажання та власні мрії. Цю думку підтверджує і різномаїття сюжетних композицій та неповторність кольорових гам, представлених на виставці.

Категорія: Дитяча творчість | Переглядів: 196 | Додав: ludmila_krukova5 | Теги: Роботи переможців шкільного етапу в | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar