16:12
Репортаж про День фізичної культури і спорту в Степненській школі

     Зараз усім і кожному відомо, якої шкоди ми завдаємо своєму організмові, вживаючи те, чого і не потрібно було б вживати. Одразу, мабуть, зрозуміло, про що йдеться мова. Паління, вживання алкоголю та наркотиків, нездоровий спосіб життя (і ще багато різного) віку нам, звичайно, не додадуть. Але так було не завжди…

    На початку та у середині XX століття палити було модно. Не важко помітити у старих фільмах, на фото різних акторів тієї епохи цигарки. Але згодом було доведено шкоду тютюну та наркотичних речовин.

    Все більше людей починають долучатися до здорового способу життя. «Палити вже не модно, зрозумійте! Зростайте у спорті та дбайте про своє здоров`я» - саме такими словами звертався до дітей нашої школи гість заходу  з нагоди Дня фізичної культури і спорту, випускник, яким справді можна пишатися, Надтока Олександр Олександрович -  майстер спорту міжнародного класу з академічної греблі, дворазовий чемпіон світу серед молоді, Чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон України, призер Чемпіонату Європи 2015 року, у версні цього року здобув ліцензію для збірної України на Олімпіаду 2016 року у Ріо –де Жанейро. За заслуги Олександр нагороджений орденом Данила Галицького ІІІ  ступеня . Заклик до активного життя від такого видатного спортсмена має бути хорошим стимулом для учнів нашої школи.

    Чемпіон світу звернувся зі слова привітання до учнів та нагородив переможців змагань Олімпійського тижня.

     А потім на малечу чекав ще один сюрприз: учені 9 та 11 класу підготували танцювальний флешмоб-зарядку. Акцію із захватом підтримали усі без винятку. Потім, звичайно, не обійшлося без фото з чемпіоном. Після досить тривалої фото сесії молодша ланка відправилася на «веселі старти», а 5-11 класи рушили у похід.

Шлях тримали до річки. Прийшовши і розмістившись на березі, діти дещо посиділи в холодку, влаштувавши пікнік, а потім стали до гри.
 Провели змагання між класами, визначили найсильніших і найспритніших. Дівчинка вчилася жонглювати на яблуках, хлопчик-спортсмен показував свої вміння майстерного володіння м`ячем, дівчата і навіть хлопці крутили хулахупи. Усі бігали, веселилися, сміялися. З купою емоцій, у чудовому дусі (а як відомо в здоровому тілі здоровий дух) зібралися додому. Шлях назад завжди швидший, нехай і втомлені всі були.

    Після такого прекрасного дня, сподіваюся, у світі побільшає людей, що вестимуть активний спосіб життя! Це був репортаж зі школи с.Степного. Будьте активні і здорові, на все добре!=)))

 

Учениця 11 класу Іщенко Юлія

 

 

 

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 253 | Додав: ludmila_krukova5 | Теги: День фізичної культури і спорту, день здоров'я | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar