22:02
Подорож до міста фонтанів та шоколаду

      24 травня  учні Степненської школи відвідали  місто Вінницю. Подорожуючі із зацікавленістю прослухали цікаву історію створення міста. За вікнами автобуса виднілися давні споруди колишнього єзуїтського і домініканського монастирів, фортечні стіни з кутовими банями. У Вінниці переплелася  багатовікова історія України від  трипільської культури до сьогодення. Це місто литовського князя Ольгерда, письменника Коцюбинського, видатного хірурга Пирогова та героя Визвольної війни Івана Богуна. Вінниця  - ошатне та мальовниче місто, розташоване на річці  Південний Буг, по якому курсують прогулянкові теплоходи.

      У місті діють десятки фонтанів , тому його називають містом фонтанів. Особливо вирізняється фонтан «R O S H E N “ – найпопулярніше  місце відпочинку гостей та мешканців Вінниці. Юні туристи були вражені плаваючими  світло-музичним фонтаном  у руслі річки Південний Буг.  Довжина струменю води сягає 70 метрів, лазерний проектор створює на фонтані кольорові зображення. Це дивовижне шоу  приємно вразило мандрівників своєю масштабністю та красою. Сподобався учням Степненської школи національний музей – садиба видатного лікаря, польового хірурга М.І. Пирогова, який останні роки життя проживав у садибі Вишня, поблизу Вінниці. Тут він займався лікарською практикою,за власний кошт збудував лікарню та аптеку. Учні відвідали мавзолей великого вченого. Забальзамоване тіло хірурга чудово збереглося до сьогоднішнього дня.

 

     

     Відвідали подорожуючі таємничу ділянку  лісу – колишню  ставку Гітлера  «Вервольф». По всій території соснового бору розкидані залишки  підірваних бункерів та ще до кінця не розслідуваних підземних ходів. Уздовж  екскурсійного маршруту встановлені стенди, що розповідають про спротив населення  фашистським загарбникам. Цікавою виявилася екскурсія до ретро - музею міста.  Учні мали змогу посидіти за кермом ексклюзивних авто. Серед найцікавіших експонатів – єдиний в Україні американський позашляховик «Вілліс». Увагу привернув начищений  патифон , якому 90 років. Перед від’їздом учні розважалися в ігровому центрі кондитерської фабрики «ROSHEN», де їх зустрів звичайнісінький робот. Дітям запропонували інтелектуальні ігри, за участь в яких вони отримали солодощі – «золоті монетки». Завершилася ця частина програми переглядом  фільму про фабрику шоколаду у форматі 3D.

    Прощалася Вінниця з мандрівниками дрібним дощиком і яскравими вечірніми вогнями  фонтанів та різнокольорових трамвайчиків. Вінниця  -  сучасне європейське місто. Відвідайте його, не пошкодуєте! 

                                              Заступник директора з НВР Момот О.О.

                                      Фото Кравченко Г.М., Кужільна А.С., Бабаєва Т.В. 

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 152 | Додав: ludmila_krukova5 | Теги: Екскурсія до міста Вінниця | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar