20:16
Підсумки веб-квесту "До пошуку скарбів"
     20 березня 2015 р. в Степненській школі І-ІІІ ступенів були підведені підсумки веб-квесту. Мета конкурсу - розвиток творчих здібностей особистості, її творчої активності. Ця нова і сучасна форма змагань передбачає вміння учасників швидко знаходити потрібну інформацію у Всесвітній мережі, відповідати на поставлені питання через візуальні образи, створюючи їх за допомогою Інтернет-сервісів Web-2.0.  Тема цього року «До пошуку скарбів» виявилась актуальною і надзвичайно цікавою. Учасники веб-квесту дізнавались, природу магнітних полів, як вони впливають на наше життя, коли на нашій Землі не буде Полярної зірки. Дуже зацікавила інформація про оптичні явища, їх природу. Корисними для учнів стали математичні завдання, що розвинули креативність та логіку.
    Яскравою завершальною сторінкою веб-квесту стало підведення підсумків. Незаперечну перемогу здобула учениця 10 класу Іщенко Юлія. Найактивнішими учасниками були Каретнік Віолета та Суббота Дар’я (10 клас), Самойленко Микола та Васильченко Єгор (9 клас), Бересток Олена та Нападайло Владислав (8 клас), Прийменко Нікіта та Стрижак Анна (7 клас). Такий конкурс був би неможливий без створення відповідних умов: швидкісного Інтернету та креативних учителів Семеренко Лілії Анатоліївни та Крюкової Людмили Владиславівни.
Категорія: Шкільні події | Переглядів: 227 | Додав: ludmila_krukova5 | Теги: Підсумки веб-квесту До пошуку скарб | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar