14:24
Перший дзвоник

     Квіти, усміхнені обличчя, щирі побажання – все це свято Першого дзвоника.Для учнів нашої школи перший дзвоник пролунав 1 вересня в День Знань. День Знань — чудове свято зустрічі зі школою, вчителями та однокласниками. З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор школи Селіванова Любов Іванівна, побажала школярам та вчителям успіхів, подякувала батькам за допомогу в підготовці школи до нового навчального року. З найкращими побажаннями на свято завітали гості: депутат Запорізької обласної ради Корольов Ян Борисович, депутат Запорізької районної ради Матущенко Ігор Володимирович, секретар Степненської сільськоїї ради Тимохіна Олена Геннадіївна. А Корольов Ян Борисович порадував дітей подарунком – плазмовим телевізором.

     Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. У 2018/2019 навчальному році наша школа гостинно відкрила двері 20 допитливим і непосидючим дітлахам. Їх щиро привітали майбутні випускники, подарували їм настільні ігри, м’ячі, скакалки, а ще – маленькі дзвіночки, як символ першого в житті шкільного дзвоника.

     Перший дзвоник пролунав, але свято не закінчилося. Всі бажаючі фотографувалися біля фотозони Оскар, брали участь в іграх, конкурсах та змаганнях, які для учнів підготували казкові друзі тролі.

 

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 56 | Додав: Stepne-s | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
1 vladlukyanov2413 • 12:31, 03.10.2018
Це було чудово!!
avatar