19:55
Останній дзвоник

    27 травня 2016 р. малиновий передзвін на подвір’ї школи не лише сповістив про успішне закінчення навчального року, а й сповнив радісним щемом серця дітей у передчутті канікул та літнього відпочинку. Для випускників же свято Останнього дзвоника - це і прощання з безтурботним дитинством, і початок дороги у доросле й самостійне життя, до нових вершин та нових досягнень. Традиційно на початку лінійки директор школи Селіванова Любов Іванівна привітала всіх присутніх зі святом Останнього дзвоника та нагородила найкращих учнів - переможців різних конкурсів,спортивних змагань та похвальними листами відмінників школи. 

    З вітальним словом до присутніх звернувся голова Степненської сільської ради Любименко Володимир Михайлович, зазначивши у своєму виступі, що Степненська школа з кожним роком стає все кращою і кращою. 

   Гостем на святі був депутат Запорізької районної ради Ігор Володимирович Матущенко від Радикальної партії Олега Ляшка, який в привітальному слові побажав випускникам бути добрими і порядними людьми, мати велику витримку, мужність, віру і мрію у те, що майбутнє їх життя буде прекрасним.

  Випускники подякували вчителям та батькам за знання, тепло і любов, які вони віддавали своїм дітям і звуки останнього шкільного вальсу закружляли одиннадцятикласників в єдиному пориві. І ось настає довгоочікувана мить – звучить останній дзвоник, який надають наші медалісти Юлія Іщенко та Дар’я Суббота.

   В добру путь!!!

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 244 | Додав: ludmila_krukova5 | Теги: останній дзвоник | Рейтинг: 1.7/6
Всього коментарів: 0
avatar