16:24
Обираємо життя

   СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX сторіччя. Та головна проблема навіть не в тому, що Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно зареєструвала понад 40 мільйонів ВІЛ-інфікованих та 16 мільйонів померлих. Ми вже звикли, що 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Проблема в тому, що ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо в світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного. Саме тому 1 грудня – «День боротьби зі СНІДом» перейменовано в «Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими».

Отже сьогодні, 1 грудня – Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими, який донедавна називався Міжнародним днем  боротьби з ВІЛ/СНІДом.

В Степненській зш І-ІІІ ступенів проведено інформаційно-просвітницькі заходи:

- конкурс плакатів «Обираємо життя» (5-11 кл.);

- анкетування на тему «Що я знаю про ВІЛ/СНІД» (8-10 кл.); - виховні години «СНІД – рана людства», «Жити в світі, в якому є ВІЛ», «Методи запобігання інфікування ВІЛ» (1-10 кл.);

- психологом школи Кужільною А.С. проведено відеосемінар з елементами тренінгу «Толерантне ставлення до людей, що живуть з ВІЛ» для учнів 8, 9, 10 класів.

Метою цих заходів було формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ та до проблеми СНІДу загалом.

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 257 | Додав: Stepne-s | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar