17:49
Миттєвості війни – це вічна пам’ять людства

     Велика Вітчизняна війна 1941-1945 р.р. навіки залишила у пам’яті і серцях українського народу. 72 роки мирне небо височить над нашими оселями. Вже у минулому негаразди та страшні дні окупаційного режиму, який зазнали наші бабусі та дідусі. Але діти пам’ятають про героїчний подвиг українського народу в боротьбі з фашистськими загарбниками. В с. Степне свято бережуть пам’ять про тих, хто віддав своє життя за наше сьогодення, за мир на нашій благословенній землі. Вшанувати всіх учасників Другої світової війни та визволителів села прийшли до пам’ятника загиблим солдатам та обеліску, очевидці тих страшних подій, учителі, учні, мешканці села.

    Під час святкування 72-ї річниці визволення м. Запоріжжя та с. Степного від німецько-фашистських загарбників у шкільній бібліотеці оформлено виставку книжок та періодичних видань  «Сторінками Другої світової війни». Оформлено стенди «Вклонися ветерану», «Битва за Дніпро». Проведено   акцію «Допомагаємо ветеранам Другої світової війни, які живуть поруч з нами». 14 жовтня учні 4-5 класів відвідали  краєзнавчий музей с. Степне «Кому ми вдячні за чисте небо над нами».

    Учні 1-11 класів взяли участь у проведенні урочистого мітингу та покладанні квітів до обеліску і пам’ятнику загиблим воїнам та у святковому концерті присвяченому визволенню м. Запоріжжя та с. Степне від фашистських загарбників.

     Класоводами та класними керівниками 1-11 класів проведені уроки мужності, присвячені 72-річниці визволення м. Запоріжжя та с. Степне від фашистських загарбників «Ми пам’ятаємо», «Днів тих слава не мине», «Мені це розповіли мої рідні» , «Кому ми вдячні за чисте небо над нами», «У вічній пам’яті народній не закінчилася війна».

     Це свято - це ще одна перегорнута сторінка у історії нашого села, нашої школи, нашого життя. Важливо те, щоб нащадки героїв-односельчан пам’ятали, якою дорогою ціною дісталося щастя жити у такому прекрасному, мальовничому селі Степне та на рідній землі .

     Жива людська пам’ять буде жити вічно, поки існуватиме людський рід, бо без пам’яті і шани до минулого немає майбутнього.

 

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 189 | Додав: ludmila_krukova5 | Теги: Визволення селаВелика Вітчизняна ві | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar