18:34
Ми за мир!

             Учителі, працівники, учні Степненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів долучилися до загальнообласної акції  - Маршу миру. 12 вересня о 16:00 год усі зібралися біля Будинку культури, аби показати світу, що в селі Степне живуть справжні патріоти України, що тут проти російської окупації, тероризму і війни.
             Учасники акції прийшли у вишиванках, з національною символікою, жовтими та блакитними повітряними кульками. У руках тримали плакати з закликами до миру, єдності, цілісності нашої держави.
Сільський голова Любименко Вячеслав Михайлович звернувся до громади і прочитав лист-звернення до російського народу з проханням «потребовать от своей власти прекратить бессмысленное кровопролитие и братоубийственную войну, в которой не будет победителей, выйдя на улицы своих городов, сел и поселков».
             Від імені дітей школи виступила учениця 10 класу Аліна Сметанюк із зверненням до російських військових та російських найманців, аби вони покинули територію України, щоб не допустити збройного конфлікту та розколу держави:
Ми, українські діти, -  діти миру! Не війни. Ми – сильні та цілеспрямовані. І пишаємося тим, що ми – українці. Україна – наша Вітчизна, це місце великих мрій і грандіозних справ! Ми здатні на надзвичайні зусилля і великі перемоги. І кожен з нас може і зобов’язаний докластися до них. Ми хочемо тільки миру і порозуміння. Ми хочемо будувати нашу домівку, яка називається Україна, по закону правди і справедливості. Ми маємо право, як кожна дитина у світі, на мирне, щасливе дитинство, на віру у завтрашній день! Не відбирайте у нас цього права! Ми за мир на планеті Земля! Слава Україні!
             Усі присутні поставили підписи під листом з надією, що російський народ нас почує.
                                                                                                              Голова ППО Степненської зш І-ІІІ ступенів Мальчевська В.І.

 

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 189 | Додав: школа | Теги: акція, Марш миру | Рейтинг: 6.0/5
Всього коментарів: 0
avatar