11:07
Конкурси з іноземної мови

ЧЕТВЕРТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ «ГАЛЛУС» і  ЧЕТВЕРТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ «ОРЛЯТКО»

Ці конкурси стали популярними в Україні вже з першого року свого існування. Наступні конкурси «Галлус»та "Орлятко" відбудуться у середу, 19 листопада 2014 року в навчальних закладах України. Стати учасниками  кожного конкурсу можуть всі бажаючі учні 2-11 класів, які вивчають французьку мову та німецьку  мову з 1-го класу як основну іноземну. Учасники не проходять будь-якого попереднього відбору. Вони змагатимуться у п’яти вікових категоріях: 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 та 10-11 класи. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Францію та Германію. Ці конкурси дають можливість дітям із різних міст та селищ змагатися один з одним, не виходячи зі свого навчального закладу.

Категорія: Новини, об'яви | Переглядів: 273 | Додав: школа | Теги: КОНКУРС З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ «ОРЛЯТКО», ЧЕТВЕРТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З | Рейтинг: 0.9/14
Всього коментарів: 0
avatar