18:26
Інтелектуальний заочний міжнародний конкурс "50 слів"

               Всеукраїнська дитяча громадська організація "Гармонійний розвиток", з метою виконання нашого статутного завдання: виховання членів організації у дусі загальнолюдських цінностей, за сприянням обласних департаментів (управлінь) освіти і науки України, оголошуємо двадцять дев'ятий інтелектуальний заочний міжнародний конкурс "50 Слiв". Для кожної людини важливим є здобування знань. Але в ХХІ-му столітті найбільшою цінністю є ІНФОРМАЦІЯ. Тож "наріжним каменем" для успіху в житті є ВМІННЯ САМОСТІЙНО ВІДШУКУВАТИ ЇЇ ТА АНАЛІЗУВАТИ. То ж в конкурс "50 слів" збагатить учнів уміннями, конче потрібними їм у житті.
               В конкурсі також є безсумнівно важливим та повчальним те, що людина визначить свій рівень виконання завдання не за принципом "бо так хтось там кулуарно вирішив", а абсолютно за об'єктивними критеріями. Адже, й це також є раритетним, по завершенню конкурсу всі роботи ста кращих учасників будуть опубліковані на нашому сайті для всезагального огляду.

          Запитання першого туру будуть оприлюднені 20.09.2014, другого туру - 05.10.2014, а відповіді на них надсилаються до 20.10.2014.
Детальніше ...

Категорія: Новини, об'яви | Переглядів: 245 | Додав: школа | Теги: Інтелектуальний заочний міжнародний | Рейтинг: 2.0/5
Всього коментарів: 0
avatar