17:10
Дякуємо за чудову екскурсію

   Існують місця, які протягом віків викликають у людини захоплення та дивують своєю неповторною красою. Такою унікальною пам’яткою є острів Хортиця – найбільший острів на Дніпрі. Тут у XVI ст. розташовувалася одна з січей. Запорізька Січ протягом XVI—XVII вв. була центром українського козацтва та зіграла значну роль в історії української нації. На острові розташований Національний заповідник «Хортиця». Завдяки підтримці кандидата в депутати Запорізької районної ради Ігоря Володимировича Матущенко від Радикальної партії Олега Ляшка 16 жовтня 2015 року учні Степненської школи відвідали Запорізький кінний театр на острові Хортиця, який носить назву «Запорізькі козаки».

    Вже з перших хвилин перебування на острові діти були неймовірно зачудовані. Осіннє сонячне тепло супроводжувало нас протягом цього дня. Все жовтогаряче, пахуче, гуляють коні. Старий вітряк запрошує на казкове українське подвір’я. Українські хати - розмальовані петриківським розписом - були декоровані предметами старини (глечики, грамофон, старинний самовар, сундучки, пушки та ін.), а також справжня кузня з ковалем і навіть діючий риночок сувенірів, який нагадав українській ярмарок. Але найбільше емоцій викликала вистава. Театралізоване видовище проходило на імпровізованій сцені, програма включала елементи вольтижировки, джигітовки - трюки на конях, роботи арапником (батогом), захоплюючі козацькі ігри та розваги. Породисті коні, яскраві національні костюми, український колорит, середньовічна зброя створювали ілюзію історичної реальності. Від козацьких акробатичних трюків, котрі актори виконували на конях, зупинявся подих, а серце спинялося на мить. Це було неймовірне видовище.

    Після вистави діти мали змогу сфотографуватися, покататися верхом на конях у супроводі козаків. Час пролетів і нам потрібно було вже повертатися додому. Екскурсія залишила незабутні враження. Ми сподіваємось, що повернемось на цей мальовничий острів.

     Педагогічний колектив, учні та батьки  школи щиро дякують за безкоштовну поїздку нашому спонсору – кандидату в депутати Запорізької районної ради Ігорю Володимировичу Матущенко від Радикальної партії Олега Ляшка. Дуже приємно, коли школою опікуються небайдужі люди, які навіть в таких складних економічних умовах знаходять можливість фінансової підтримки. Адже твердо впевнені, що «Діти – майбутнє України».

Педагогічний колектив

Степненської зш І-ІІІ ступенів

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 303 | Додав: ludmila_krukova5 | Теги: екскурсія, поїздка, м Запоріжжя, Кінний театр | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar