08:38
День безпечного Інтернету

DSC_0367    7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». День безпечного Інтернету є унікальною можливістю для підвищення обізнаності про проблеми та можливості в онлайновому світі, поділитися важливими повідомленнями, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористатися позитивним досвідом онлайн. З цією метою в школі було оформлено стенд «Об’єднаймося для кращого Інтернету», виставка ребусів, малюнків «Мій безпечний Інтернет» (4 - 6 класи), учнями 7 класу виготовлено плакат «Етикет електронного листування», 3 клас створили свої ніки та аватарки.

 Учні Степненської загальнDSC_0299оосвітньої школи І-ІІІ ступенів пошуміли в цей день за допомогою SID Thunderclap через соціальні мережі онлайн вранці за ініціативи Національного комітету України.

     За останні роки Інтернет змінив життя людей. Він має свої позитивні сторони, але може також бути небезпечним. Багато матеріалів в Інтернеті мають протизаконний характер, а використання нечесних методів завдає шкоди людям та призводить до порушення прав людини. Учні 3 – 4 класів ознайомились з грою "Wide World Woods"- Дикий Інтернет Ліс, яка вчить уникати пасток в Інтернеті та вправно їм користуватись, у той же час розважаючись та знаходячи в цьому задоволення. В основу гри покладено довідник Ради Європи «Інтернет-грамотність», що містить багато корисних порад.

     Учні 5 – 10 класів мали змогу познайомитися з проектом «Про Інтернет», який розповідає про будову електронного мозку мережевого простору,дізнатися про те, як отримати доступ до знань, знайти потрібну інформацію, критично оцінити контент,створити власний інтернет-проект, спілкуватися — і DSC_0174робити все це, дотримуючись простих правил безпеки. Навчання проходило у ігровій формі на сайті http:/prointernet.in.ua.

     Учителем інформатики Гавриленко Тетяною Олександрівною для учнів 2 класів було проведено інформаційну хвилинку «Комп’ютер у моєму житті». Для учнів 9 -10 класів було проведено тренінги «Як розпізнати фейки» та стали учасниками Всеукраїнського вебінару "Як зробити Інтернет безпечним", що проводив Інститут модернізації змісту освіти за підтримки компанії ТОВ Майкрософт Україна, метою якого було зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету, забезпечення відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів.

    DSC_0142Учителем інформатики Крюковою Людмилою Владиславівною для учнів 3-10 класів проведено міні-лекції щодо грамотного та безпечного використання інтернет-ресурсів, зокрема: урок-гра «Що таке Інтернет?», тренінг «Безпека роботи в Інтернеті», бесіда «Віртуальна країна Інтернету», урок-подорож «Безпечний Інтернет», гра «Інтернет-підказки, або задача з двома невідомими», години спілкування «Інтернет віртальний, а небезпеки у ньому реальні», «Мої перші кроки в Інтернеті», «Боротьба з кібер-хуліганами», «Інтернет: Невідоме про відоме», «Кібербулінг як проблема порушення прав людини», «Обережно: флешмоб «Зникни на 24 години»», «Стережіться: «Синий кит», «Тихий дом»».

 

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 282 | Додав: Stepne-s | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar