21:02
Цирк – це завжди радість

Протягом року діти старанно навчаються, беруть активну участь у спортивних змаганнях та творчих конкурсах. Як і за будь-яку добру справу учні Степненської школи отримали винагороду-заохочення – поїздку у цирк. Сто квитків на циркову програму подарував учням Євген Володимирович Грачов, директор тов. «Простір», і забезпечив транспортом. До обласного центру діти доїхали двома комфортабельними автобусами.

Цирк – це завжди захоплююче і цікаве шоу як для дітей, так і для дорослих. Саме тому ми чудово провели час, насміялися досхочу. Який же цирк без клоунів! Усі виступи були на високому рівні, але особливо нас вразили байкери (сім’я Кускових та Богдан Гайдаржи), дресирувальник Олександр Писарев та його підопічна ведмедиця Маша, а також гімнасти під керівництвом Юрія Дроботи. Всі були в захваті від побаченого на арені цирку.

Від усього серця висловлюємо подяку за подароване нам щастя та гарно проведений час Євгену Володимировичу Грачову. Зичимо, щоб зроблене ним добро поверталося йому сторицею. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Іщенко Юлія, Сметанюк Аліна,

учні Степненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 371 | Додав: школа | Теги: Цирк – це завжди радість | Рейтинг: 10.0/5
Всього коментарів: 0
avatar