15:03
Акція "Малюнок солдату"

    У Степненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшла акція «Малюнок солдату». До акції долучилися всі учні школи, їхні батьки, учителі та просто небайдужі.

     Наші учні своїми малюнками підтримали українських військових, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України. Ніщо так не зворушує дорослих, як дитяча творчість, як дитячий малюнок – яскраве світле сонечко, мир на рідній землі. Тож нехай учні школи створюють і дарують свої малюнки для наших бійців. Адже і в військових є повір’я: якщо покласти у каску дитячий малюнок – тебе оминатимуть ворожі кулі.

     Тематика малюнків найрізноманітніша: від сонечка і маків, портретів гарних українських дівчат до національної символіки,  танків тощо. Учасники акції малювали Україну такою, яку бачать сьогодні і в майбутньому: вільну, незалежну, соборну! Акція, яка була проведена в нашому загальноосвітньому закладі, покликана піднести моральний дух українських солдатів на передовій, нагадати їм, що Україна пам’ятає, переживає і молиться за своїх захисників. І головне – їх любить і знає майбутнє нашої нації: діти, братики і сестрички, молодші друзі, знайомі і навіть незнайомі.  

         Діти радо сприйняли ідею акції, кожен намагався втілити творчі задуми в реальність. Учні нашої школи впевнені – зібрані малюнки обов’язково передадуть солдатам.

         Мета акції «Малюнок солдату» – піднесення бойового й патріотичного духу наших українських військових, моральна підтримка та виховання патріотичного почуття у підростаючого покоління. Малюнки ми будемо відправляти не тільки на Схід країни, де зараз тривають активні бойові дії, але й тим, хто зараз на інших кордонах та не в зоні бойових дій, бо їх служба теж потрібна Україні та українцям.  Учителі школи впевнені, послання від дітей діють краще за будь-які ліки. Адже їхні побажання завжди йдуть від серця, а тому несуть тільки позитивну енергію.

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 693 | Додав: школа | Теги: Акція Малюнок солдату | Рейтинг: 3.0/5
Всього коментарів: 0
avatar