Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2016/2017 навчальний рік

Предмет

Результат ІІ етапу олімпіад

Результат ІІІ етапу олімпіад

Учень (иця)

Учитель

1

Географія

ІІІ

 

Галантюк Вікторія

Стрижак З.Г.

2

Історія

ІІІ

 

Страшкулич Ангеліна

Момот О.О.

ІІІ

 

Бересток Олена

3

Українська мова і література

ІІ

 

Страшкулич Ангеліна

Кравченко В.Г.

4

Російська мова

ІІІ

 

Солоділова Лоліта

Куксова Н.В.

5

Біологія

ІІІ (область)

 

Солоділова Лоліта

Полонська О.С.

6

Фізика

ІІІ (резерв)

 

Кривошеєва Дар'я

Крюкова Л.В.

7

Німецька мова

ІІІ

 

Цвєткова Таїсія

Селіванова Л.І.

8

Трудове навчання

ІІІ

 

 

 

Прийменко Нікіта

Федорченко В.В.

9

Інформаційні технології

ІІ

 

Галантюк Вікторія

Крюкова Л.В.

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка

Результат

Учень (иця)

Учитель

Результат (ІІІ етап)

І (область)

Страшкулич А.

Кравченко В.Г.

V

ІІ (резерв)

Нестеренко Л.

Мальчевська В.І.

 

Міжнародний  конкурс з української мови ім.П.Яцика

Результат (ІІ етап)

Учень (иця)

Учитель

Результат (ІІІ етап)

І місце (область)

Куксов Ю.

Кіріян Т.І.

ІV

ІІІ місце

Страшкулич А.

Кравченко В.Г.

 

ІІІ місце

Хома І.

Мальчевська В.І.

 


Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2015/2016 навчальний рік

Предмет

Результат ІІ етапу олімпіад

Учень (иця)

Учитель

1

Педагогіка і психологія

ІІ

Іщенко Юлія

Кужільна А.С.

2

Історія

ІІ

Страшкулич Ангеліна

Момот О.О.

ІІІ

Бересток Олена

ІІІ

Литвиненко Вікторія

Стрижак З.Г.

3

Українська мова і література

ІІ

Іщенко Юлія

Мальчевська В.І.

ІІІ

Страшкулич Ангеліна

Кравченко В.Г.

4

Математика

ІІІ

Литвиненко Вікторія

Семеренко Л.А.

5

Екологія

ІІІ

Добрунова Дар'я

Стрижак З.Г.

6

Біологія

ІІІ

Суббота Дар'я

Полонська О.С.

7

Географія

ІІІ

Лук’янов Владислав

Стрижак З.Г.

8

Фізика

ІІІ

Сметанюк Аліна

Крюкова Л.В.

9

Англійська мова

ІІІ

Литвиненко Вікторія

Тарханян А.О.

10

Трудове навчання

ІІІ

Чушкін Олександр

Федорченко В.В.

11

Юні знавці Біблії

ІІІ

Галантюк Вікторія

Савченко Л.А.

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка

Результат

Учень (иця)

Учитель

ІІІ

Страшкулич Ангеліна

Кравченко В.Г.

ІІІ

Айвазян Данііл

Куксова Н.В.

Міжнародний  конкурс з української мови ім.П.Яцика

Результат

Учень (иця)

Учитель

ІІІ

Кучеренко Дмитро

Акімочкіна А.О.

ІІІ

Страшкулич Ангеліна

Кравченко В.Г.

ІІІ

Айвазян Данііл

Куксова Н.В.